Antropoid 2016

Hata Bildir ×
Nazi Almanya’sı Generali Reinhard Heydrich’a yapılan suikastin sonrasını konu bölge Anthropoid filmi 2016’da aslında yaşanmış olaydan yapılan senaryosuyla biyografi olarak vizyona girdi. Zamanın tanıdık en etkili isimleriden olan ve Hitler’in 3. adamı olarak ifade edilen Heydrich, Çekler kadar kasıt olmuştur. Nihai Çözüm olarak aşina ve soykırımın başladığı programın yaratıcısı olan bu utanç tablosunu faaliyete alır.

Anthropoid izle, bu projede hükümete gelen Nazi partisinin Yahudi karşıtı eylem planının birincil adımı olarak faaliyete geçmektedir. Avrupadan men edilmeleri durumu gelişip kamplarda toplanıp değil edilmelerine evrilir. Ama sürgünde olan Çekoslavakyalı askerlerin farkına vardığı bu koşul hedeflerine girmesine sebep olur. Avrupa’nın yüzünü değiştirecek çok kuytu olan bir atama ortaya çıkar ve herşeyi etkileyecektir. Sean Ellis’in yönettiği Anthropoid’in senaryosu Anthony Frewin kadar yazıldı. Jamie Dornan, Cillian Murphy ve Charlotte Le Bon gibi yıldız isimlerin yer aldığı tarihi filmi türkçe dublaj izleyebilirsiniz. Anthropoid 2016 Full HD izleyecekler hoş seyir dileriz.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Antropoid 2016
30 izlenme
Nazi Almanya’sı Generali Reinhard Heydrich’a yapılan suikastin sonrasını konu bölge Anthropoid filmi 2016’da aslında yaşanmış olaydan yapılan senaryosuyla biyografi olarak vizyona girdi. Zamanın tanıdık en etkili isimleriden olan ve Hitler’in 3. adamı olarak ifade edilen Heydrich, Çekler kadar kasıt olmuştur. Nihai Çözüm olarak aşina ve soykırımın başladığı programın yaratıcısı olan bu utanç tablosunu faaliyete alır. […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat