Atlantik Savaşı GreyHound 2020 Tom Hanks

Reklamı Geç
Kaynak 1Kaynak 2
Hata Bildir ×
Atlantik Savaşı izle, aksiyon ve tarihi kokan greyhound filmi Tom Hanks ile en iyi tanıdık olmayan film arasına girebilir. 2020 filmini altyazılı izleyebilirsiniz. 2020 beklenen filmleri arasında olan, Aksiyon ve tarihi olayları oldukça uyarı çekecek olan Atlantik Savaşı konusu ise şu şekildedir. 2. Dünya savaşı olduğu birincil zamanlar içerisinde deniz subayı olan Ernest krause, epeyce bir takım sorumlulukları üzerin e almış ekibi ile denizde Kuzey Atlantik sınırlarnı geçmeye çalışır. Hakiki ismi Greyhound olan filmde subay ve elemanları aynı zamanda Nazilerin denizaltlarından da iyi bir kovalamaca içinde olacaklardır.

Tom Hanks’ın başrolunde olduğu 2020 dram ve tarik kokulu Atlantik Savaşı Filmi Abd yapımı ve 91 dakika sürmektedir. Greyhound filmini sitemizden izleyerek 2. Dünya savaşı dönemine yolculuk yapabilirsiniz.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Atlantik Savaşı GreyHound 2020 Tom Hanks
16 izlenme
Atlantik Savaşı izle, aksiyon ve tarihi kokan greyhound filmi Tom Hanks ile en iyi tanıdık olmayan film arasına girebilir. 2020 filmini altyazılı izleyebilirsiniz. 2020 beklenen filmleri arasında olan, Aksiyon ve tarihi olayları oldukça uyarı çekecek olan Atlantik Savaşı konusu ise şu şekildedir. 2. Dünya savaşı olduğu birincil zamanlar içerisinde deniz subayı olan Ernest krause, epeyce […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat