Web Analytics

Hichki – Hıçkırık Hint

Kaynak 1Kaynak 2
Hata Bildir ×

Hichki – Hıçkırık Hint Filmi

Hichki – Hıçkırık izle, Naina Mathur isimli öğretmenin zengin bir okulda yaramaz öğrencile yola getirdiği Hint Filmini Türkçe dublaj altyazılı izleyiniz. Veeee yoğun arzu üzerine internet kullanıcılarımızın reklamsız ve en iyi kalite ile izlemek için ısrarla istediği filmi sitemize eklemiş bulunuyoruz. Hichki – Hıçkırık filminin konusuna gelecek olursak, kendi halinde sevecan tavırları ile cümbür cemaat göre sevilen Naina Mathur isimli genç kadının en büyük isteği öğretmen olmaktır. Girdiği bütün mülakatlardan ve sınavların sonucunda red bölge kadın, gerçek dışı olan öğretmenliği gerçekleştirmek için asla pes etmez. Tourette sendorumu adındaki bir hastalığı olan bu bayan zamanla pes etmediği için mükafatını alır ve şehrin en varlıklı okullarından birisine atanır.

Hichki – Hıçkırık Konusu

Ama sınıf öğretmenliği yaptığı sınıfdaki öğrenciler, oldukça afacan ve her türlü belayı başlarına getiren yaramaz bi derslik olduğunu görür. Çocukları doğru yola yokmak için elinden geleni yapan ama bi hayli bu konuda zorlanan genç öğretmen zamanla öğrencilerini ellerindeki yetenekleri hoş sekilde kullanabilecek potansiyele getirmeyi başarır. Komedi ve drama tarzındaki Hint filmi Hichki – Hıçkırık imdbden 7.5 puan alarak kalitesini çok iyi şekilde belirli etmiştir.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Hichki – Hıçkırık Hint
17 izlenme
Hichki – Hıçkırık Hint Filmi Hichki – Hıçkırık izle, Naina Mathur isimli öğretmenin zengin bir okulda yaramaz öğrencile yola getirdiği Hint Filmini Türkçe dublaj altyazılı izleyiniz. Veeee yoğun arzu üzerine internet kullanıcılarımızın reklamsız ve en iyi kalite ile izlemek için ısrarla istediği filmi sitemize eklemiş bulunuyoruz. Hichki – Hıçkırık filminin konusuna gelecek olursak, kendi halinde […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat