Danse to Death – Ölümüne Dans 2017

Reklamı Geç
Kaynak 1
Hata Bildir ×
Geleceğin Rusya’sında geçmekte olan ütopya filmi Dance to Death öteki adıyla Tantsy nasmert 2017 senesinde aksiyon ve bilim kurgu yapımları arasında kendine yer bulmuştur. Yıllık 2070’li yılları gösterdiğinde Moskova’da nükleer savaşın arkasında petrol rezervleri ve kömür madenleri tükenmeye başlamıştır. Tekonlojinin gelişmesi ardından artık yepyeni bir enerji kaynağına geçilmesi kararı alınır. Fakat bu enerji insan vücudundan elde edilmekte olduğu için birilerinin hayatını kaybetmesi gerekmektedir.

Dance to Death izle, şehir merkezinde düzenlenmekte olan bir dans turnuvası sonrasında başarısız olan gençlerin vücudu enerji üretimi için kullanılırken kazananlar olağan hayatlarını sürdürmeye devam edebilecektir. Bu dans turnuvasına katılım gerekli bir hale getirilmiştir. Bunu reddeden gençler ise polis baskınları ile zorla alınıp buraya getiriliyor. Kostya zor kullanarak getirilen gençler aralarında yer alan biridir. Gönüllü olarak dansa gelen Anya ile tanışması ardından birbirlerine aşık olurlar. Aşıkların hayatta kalabilmek için verdiği engebeli mücadeleyi göreceksiniz. Andrei Volgin’nin yönetmeni olduğu Tantsy nasmert’in senaryosu Andrey Zolotarev tarafından yazıldı. Agniya Ditkovskite, Lukerya Ilyashenko ve Nikita Dyuvbanov’ın oynadığı Ölümle Dans’ı sitemizden seyredebilirsiniz. Dance to Death 2017 Türkçe Dublaj izleyecekler neşelendirici seyir dilemekteyiz.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Danse to Death – Ölümüne Dans 2017
Geleceğin Rusya’sında geçmekte olan ütopya filmi Dance to Death öteki adıyla Tantsy nasmert 2017 senesinde aksiyon ve bilim kurgu yapımları arasında kendine yer bulmuştur. Yıllık 2070’li yılları gösterdiğinde Moskova’da nükleer savaşın arkasında petrol rezervleri ve kömür madenleri tükenmeye başlamıştır. Tekonlojinin gelişmesi ardından artık yepyeni bir enerji kaynağına geçilmesi kararı alınır. Fakat bu enerji insan vücudundan […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat