O Ölecek Yarın 2020 ni

Reklamı Geç
Kaynak 1Kaynak 2
Hata Bildir ×
She Dies Tomorrow izle, 2020 gerilim ve drama konulu Amy ‘in öleceğine inandırıldığı filmi full hd donma sıkıntısı olmadan izleyiniz. Son yılın en iyi filmlerini paylaşmaya devam ediyoruz. Dram ve gerilim filmlerine olan ilgiden ötürü bu kategoride ki filmleri elimizden geldikçe sizlere sunmaya çalışıyoruz. Sıradaki filmimiz ise She Dies Tomorrow dır. Filmin konusunu ele alacak olur isek, Amy ismindeki genç ve güzel kadın bir gün sabahtan uyanır ve bir gün daha sonra öleceği gerçeğine inandırılır. Bu duruma inanmamaya çalışan Amy ve arkadaşları yakınlarında olan bitenlerin sonucunda insanların öldüğünü görünce çıldırmanın eşiğine gelirler. Kate Lyn Sheil’in Amy’i canlandırdığı dram ve gerilim filmini sizler için derledik.

2020 yapımı psikolojinizi bozacak derece de gerilim doymuş anların yaşandığı She Dies Tomorrow film İMDB den 5.3 puan alarak yıla iyi giriş yaptı. Amy Seimetz yönetmenliğindeki film 84 dakika sürmektedir.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
O Ölecek Yarın 2020 ni
24 izlenme
She Dies Tomorrow izle, 2020 gerilim ve drama konulu Amy ‘in öleceğine inandırıldığı filmi full hd donma sıkıntısı olmadan izleyiniz. Son yılın en iyi filmlerini paylaşmaya devam ediyoruz. Dram ve gerilim filmlerine olan ilgiden ötürü bu kategoride ki filmleri elimizden geldikçe sizlere sunmaya çalışıyoruz. Sıradaki filmimiz ise She Dies Tomorrow dır. Filmin konusunu ele alacak […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat