Düzenbazlar Kulübü 2018

Reklamı Geç
Hata Bildir ×
Düzenbazlar Kulübü izle, 2018 yapımı filmde gerilim severler için BBC şirketi ve dolandırıcılığı konu alan Billionaire Boys Club Dram Türkçe dublaj izleyiniz. Dram ve Gerilim tutkunları için izlenesi filmlerden olan Düzenbazlar Klübü film konusu, gerçek bir hikayeden alınarak beyazperdeye uyarlanan 2018 yapımı filmde bundan 40 yıl önce ABD’de çıkan ve herkese zarar veren Harvard üniversitesinden mezun olan gençlerin kurduğu üçkâğıt sistemi konu alınıyor. Borsa üstüne çalışan epeyce sivri zekalı Joe Hunt ve onun çocukluk arkadaşı olan Dean Karny, bulundukları şehirdeki yatırımcı Ron Levin adındaki adamın devesal planları bir uçtan bir uca BBC adında bir sistem kurarlar. Burada ise olay fazla basittir. Kendilerini garantiye elde etmek veya çocuklarına daha iyi bir gelecek vaat etmek isteyen insanların başvurduğu bu sisteme büyük şirketlerden de oldukça alaka kazanç. Ama burada oyunları kim oynar, kim nasıl kazanır bunu kimse bilmemektedir. Bu muhteşem filmi elimden geldikçe özetlemeye çalıştım.

2018 ABD yapımı olan ve epeyce izlemenizi nasihat edeceğim,strong> Düzenbazlar Klübü filminin senaryosu James Cox’ya aittir. Hakiki ismi Billionaire Boys Club olan filmi izleyiniz.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Düzenbazlar Kulübü 2018
34 izlenme
Düzenbazlar Kulübü izle, 2018 yapımı filmde gerilim severler için BBC şirketi ve dolandırıcılığı konu alan Billionaire Boys Club Dram Türkçe dublaj izleyiniz. Dram ve Gerilim tutkunları için izlenesi filmlerden olan Düzenbazlar Klübü film konusu, gerçek bir hikayeden alınarak beyazperdeye uyarlanan 2018 yapımı filmde bundan 40 yıl önce ABD’de çıkan ve herkese zarar veren Harvard üniversitesinden […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat