Sosyal Ağ – Sosyal Ağ 2010

Reklamı Geç
Hata Bildir ×
Dünyanın en büyük internet platformu sahibi Mark Zuckerberg’in hayatını konu alan Sosyal Medya orijinal adıyla The Social Network filmi 2010’da vizyon yapan biyografi yapımları arasına girmiştir. Facebook’un nasıl kurulduğunun öncesini ve gelişim sürecini anlatan Sosyal Medya filmi Mark’ın üniversite yıllarına dayanmaktadır. Içki aldığı ve sevgilisyle bağlarını kopardığı bir gece Harvard Üniversitesinin öğrenci veritabanına girip kızların oylandığı bir platform oluşturur. E-posta yoluyla dilden dile dolaşan bu tasarım öğrenciler arasında kısa zaman içerisinde aşırı popüler bir hal almaya başlamıştır.

Sosyal Medya izle, yapmış olduğu bu kim daha güzel uygulamasının adı Facemash olarak tanıtılmıştır. Oysa sunucuları Harvard’dan çektiği için tüm sistem bu dek yoğunluğu kaldıramayıp çöktüğünde tüm gözler Mark’a çevrilmiştir. Kendisine gelen ve bir sosyal platform düzenlemek isteyen iki varlıklı kardeşe takviye sözü verip ardından bu projeyi kendisi yapmaya karar verdiğinde işler çığrından çıkmıştır. Bir yanlamasına büyük alaka görürken diğer tarafta telif gibi bir çok dava ile uğraşmaya başlar. Fakat dünyanın en büyük sosyal ağı elde etmek için önüne çıkan bütün engelleri bir bir aşmaya başlamıştır. David Fincher’ı yönetmen sandalyesinde gördüğümüz The Social Network filminde Jesse Eisenberg, Rooney Mara ve Bryan Barter oynuyor. Sosyal Medya 2010 Full 1080p HD izleyenler eğlenceli seyirler diliyoruz.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Sosyal Ağ – Sosyal Ağ 2010
26 izlenme
Dünyanın en büyük internet platformu sahibi Mark Zuckerberg’in hayatını konu alan Sosyal Medya orijinal adıyla The Social Network filmi 2010’da vizyon yapan biyografi yapımları arasına girmiştir. Facebook’un nasıl kurulduğunun öncesini ve gelişim sürecini anlatan Sosyal Medya filmi Mark’ın üniversite yıllarına dayanmaktadır. Içki aldığı ve sevgilisyle bağlarını kopardığı bir gece Harvard Üniversitesinin öğrenci veritabanına girip kızların […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat