Web Analytics

Lanetli Bağlar – The Binding 2020

Kaynak 1Kaynak 2
Hata Bildir ×
Lanetli Bağlar izle, İtalya’ya sevgilisinin annesinin yanında giden genç kadının karşısına hiç olmadık şeyler çıkar.The Binding 2020 Netflix filmini izleyin. Sizlere en iyi dehşet filmlerini sunmaya devam ediyor. Türkiye’de de oldukça popüler olan film izleme platforumu netflix’in yeni korku filmi Lanerli Bağlar – The Binding yayına girdi. Filmde, oldukça güzel ve genç bayan evlenmek üzere olduğu adamın annesinin İtalya’da yer alan evine gider. Orda mükemmel vakit gecireceğini düşünen kadın hiç te istemediği şeyler ile karşılaşır. Gebe olan kadına orada Lanet diyebileceğimiz bir mahlukat musallat olur.

Domenico Emanuele de Feudis yönetmenliğinde Netflix de yayınlanan Lanerli Bağlar – The Binding filmi İmdb den 4.4 puan almıştır. İlk başlarda dram türünden ilerleyen film genç kadının İtalya’da ki sevgilisinin evine gitmesi ile yerini korkuya çeviriyor. 93 dakika süren filmi full hd donmadan izleyebilmeniz için sitemiz ekledik.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Lanetli Bağlar – The Binding 2020
26 izlenme
Lanetli Bağlar izle, İtalya’ya sevgilisinin annesinin yanında giden genç kadının karşısına hiç olmadık şeyler çıkar.The Binding 2020 Netflix filmini izleyin. Sizlere en iyi dehşet filmlerini sunmaya devam ediyor. Türkiye’de de oldukça popüler olan film izleme platforumu netflix’in yeni korku filmi Lanerli Bağlar – The Binding yayına girdi. Filmde, oldukça güzel ve genç bayan evlenmek üzere […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat