Tea Pets – Sihirli Oyuncaklar

Reklamı Geç
Kaynak 1Kaynak 2
Hata Bildir ×
Çin yapımı canlandırma filmi Tea Pets, Türkçe adıyla Sihirli Oyuncaklar filmi IMDB’den 5.6 puan almış, bir buçuk saat uzunluğunda bir yapım. Sihirli Oyuncaklar filmi animasyon ve serüven türlerinde yer alıyor.

Sihirli Oyuncaklar 2017 yapımı animasyon filminin hem yönetmen hem senarist koltuğunda Gary Wang oturuyor. Tea Pets filminin karakterlerinden Xiao Xiang’ı Guanlin Ji seslendirirken, Nathan karakterine ise Jason Kesser sesiyle hayat veriyor. Tea Pets, yani Sihirli Oyuncaklar filminde akarsu seven şahısların şans tılsımları olarak değerlendirdiği, kilden üretilmiş biblolar sıcak çay suyu dökülünce renk değiştirirler. Ama bir tanesi renk değiştirememektedir. Bir çaycı dükkanında yaşamış ve renk değiştiremeyen Atang, küçük robot arkadaşıyla birlikte bu durumu düzeltecek ve kaderini değiştirebilecek bir yola koyulurlar.

Çin yapımı filmin yönetmeni olan Gary Wang, bu kilden bibloları doğrusu Paris’te görüp kendi kültürünün bir parçası olarak hayata devretmek istiyor. Bu projedeki “tea pet”lerin iyice ne olduğunu görüp daha canlı bir şekilde tanım edebilmeleri için filmin animatörleri de bu bibloların sergilendikleri yerleri ziyarete gidiyorlar. Filmde ise toplamda 160’dan fazla animatör görev alıyor.

Sihirli Oyuncaklar Türkçe Dublaj izleyecek bütün canlandırma severlere neşelendirici seyirler.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Tea Pets – Sihirli Oyuncaklar
24 izlenme
Çin yapımı canlandırma filmi Tea Pets, Türkçe adıyla Sihirli Oyuncaklar filmi IMDB’den 5.6 puan almış, bir buçuk saat uzunluğunda bir yapım. Sihirli Oyuncaklar filmi animasyon ve serüven türlerinde yer alıyor. Sihirli Oyuncaklar 2017 yapımı animasyon filminin hem yönetmen hem senarist koltuğunda Gary Wang oturuyor. Tea Pets filminin karakterlerinden Xiao Xiang’ı Guanlin Ji seslendirirken, Nathan karakterine […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat