Web Analytics

Patron Bebek – Patron Bebek

Kaynak 1
Hata Bildir ×
Demin 7 yaşında olan bir çocuğun hayalleri ailenin evlat edinmesiyle yıkılmasını konu bölge Patron Bebek filmi 2017 yılında orijinal adı The Boss Baby olarak vizyona girdi. Tim isimli çocuk ailesiyle mutlu bir hayat yaşamaktadır ve gerçek dışı bir köpek sahibi olmaktadır. Lakin bunun hayalini kuran minik çocuğun isteği ailenin bir evlat edinmesiyle suya düşer. Ailenin yeni çocuğunda bir yabancılık olduğunu kısa vakit içerisinde Tim anlamaya başlar. Aile fertleri yanlarında olmadığında bir yetişkin gibi akıcı konuşan çocuk ile Tim hiç anlaşamamaktadır.

Patron Bebek izle, yeni çocuk olmasıyla birlikte aile bütün ilgisini ona yönlendirince Tim bu durumdan korku etmeye başlar. Aralarındaki durumu kısa sürede çözen ikili bir zaman daha sonra çok iyi anlaşmaya başlarlar. Sahiden dar bir görevde olduğunu anlatan yeni çocuk ile bundan böyle iyi bir dostluk kurmuşlardır. Çözmesi gereken sorun ise Puppy Co. isimli şirket yöneticisinin fena planlarını durdurmakdır. Sürekli beraber oldukları için beraber hareket ederek bu sorunu ortadan uyandırmak için kolları sıvarlar. Seslendirme kadrosunda Alec Baldwin, Steve Buscemi ve Tobey Maguire gibi isimleri gördüğümüz canlandırma filmi Patron Bebek’in yönetmenliği Tom McGrath göre yapılmıştır. Işveren Bebek 1080p Full izleyicilerine güzel bir canlandırma ve komedi seyri dileriz.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Patron Bebek – Patron Bebek
14 izlenme
Demin 7 yaşında olan bir çocuğun hayalleri ailenin evlat edinmesiyle yıkılmasını konu bölge Patron Bebek filmi 2017 yılında orijinal adı The Boss Baby olarak vizyona girdi. Tim isimli çocuk ailesiyle mutlu bir hayat yaşamaktadır ve gerçek dışı bir köpek sahibi olmaktadır. Lakin bunun hayalini kuran minik çocuğun isteği ailenin bir evlat edinmesiyle suya düşer. Ailenin […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat