Web Analytics

Luis ve Uzaylı Dostları

Kaynak 1Kaynak 2
Hata Bildir ×
Luis ve Ufo Dostları filmi bir buçuk saat süren 2018 yapımı bir animasyondur. Orijinal ismi Luis and the Aliens olan Luis ve Uzaylı Dostları filminde Luis şahsiyet olarak öteki çocuklardan öbür ve birazcık da yalnız bir çocuktur.

Canlandırma türünün yanı sıra aile, komedi ve serüven türlerinde de kendine yer edinen Luis ve Uzaylı Dostları filminde Luis 12 yaşında evde takılan ve yalnız bir çocuktur. Bir gün Luis evdeyken pencereden bir uzay gemisinin ani hareketlerle evinin yakınındaki terk edilmiş bir benzin istasyonunun oraya indiğini görür. Koşarak bu uzay gemisinin düştüğü yere dışarı giden Luis uzaylıların hakiki olduğunu öğrenir. Bu andan sonra Luis’in hayatı ayrıntılarıyla değişecektir. Luis, bu üç sevimli uzaylıya yardım etmeye karar verir. Yeni ufo arkadaşlarıyla birlikte uzaylıların evlerine dönebilmesi için büyük bir uzay gemisini arayışa çıkarlar. İnanılmaz güçlere sahip olan uzaylılar da bu yardımı karşılığında da Luis’i yatılı okula gitmekten kurtarırlar.

Luis ve Ufo Dostları filminin yönetmen koltuğunda Christoph Lauenstein ile Wolfgang Lauenstein oturmaktadır. Bununla Beraber filmin senaryosunu da bu ikili yazmıştır. Filmde Luis’i Callum Maloney seslendirirken, Armin karakterini Dermot Magennis, Mog karakterini ise Ian Coppinger seslendirmiştir.

Çocuklarla birlikte keyifle izlenebilecek animasyon macera filmi Luis ve Uzaylı Dostları Türkçe Dublaj izlemek için dürüst adrestesiniz.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Luis ve Uzaylı Dostları
16 izlenme
Luis ve Ufo Dostları filmi bir buçuk saat süren 2018 yapımı bir animasyondur. Orijinal ismi Luis and the Aliens olan Luis ve Uzaylı Dostları filminde Luis şahsiyet olarak öteki çocuklardan öbür ve birazcık da yalnız bir çocuktur. Canlandırma türünün yanı sıra aile, komedi ve serüven türlerinde de kendine yer edinen Luis ve Uzaylı Dostları filminde […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat