Boyun Eğmez 1 – Unbroken 1 2014

Reklamı Geç
Kaynak 1Kaynak 2
Hata Bildir ×
Amerikalı bir olimpiyat koşucusu olan Louis Zamperini’nin hayatı anlatan Boyun Eğmez filmi bir öteki adıyla Unbroken 2014’te yayınlanmış yaşam öyküsü ve spor türünde bir yapımdır. 1936 senesinde Almanya’nın Berlin şehrinde gerçekleşmiş olan Olimpiyatlarda uzun mesafe koşucu olarak ülkesini temsilen katılmıştır. Yarışın sonucunda birinciliği alamasa bile verdiği mücadele ile dillere epope bir koşu izletmeyi başarmıştır. Bu performansı sonrası Adolf Hitler bile Louis ile tanışmak istemiştir. Aradan geçen 4 senesinin ardındaki Tokyo’da düzenlenecek olan olimpiyat oyunlarının favorisi olarak görülmekte olan Louis Zamperini 2. Dünya Savaşı’nın ortaya çıkmasıyla beraber ertelenen oyunlara dahil olamamıştır.

Direnen izle, savaşın başlamısyla birlikte Louis gönüllü olarak orduya katılmaya karar vermiştir. Pasifik açıklarında meydana gelen bir kazanın peşinde orada yer alan iki arkadaşıyla birlikte sağ kalmayı başarmıştır. Ama orada 47 gün her tarafında yaklaşık olarak vefat kalım mücadelesi vereceklerdir. Aslında onları orada yaşamasına sebep olanlar savaşta ABD’nin düşmanı olan Japonya Deniz Kuvvetleridir. İşkence yapmaktan da geri kalmayacaklardır. Yaşanan gerçek bu hikayenin senaryolaştırılmış hali olan Boyun Eğmez filmini Angelina Jolie yönetmiştir. Coen kardeşlerin senaristliğini yaptığı Unbroken’ının oyuncuları aralarında Jack O’Connell, Domhnall Gleeson ve Garrett Hedlund yer alıyor. Direnen 1 2014 Full Türkçe Dublaj izleyecek film severlere neşe saçan bir üretim seyri diliyoruz.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Boyun Eğmez 1 – Unbroken 1 2014
17 izlenme
Amerikalı bir olimpiyat koşucusu olan Louis Zamperini’nin hayatı anlatan Boyun Eğmez filmi bir öteki adıyla Unbroken 2014’te yayınlanmış yaşam öyküsü ve spor türünde bir yapımdır. 1936 senesinde Almanya’nın Berlin şehrinde gerçekleşmiş olan Olimpiyatlarda uzun mesafe koşucu olarak ülkesini temsilen katılmıştır. Yarışın sonucunda birinciliği alamasa bile verdiği mücadele ile dillere epope bir koşu izletmeyi başarmıştır. Bu […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat