118 İpucu 2019

Reklamı Geç
Kaynak 1
Hata Bildir ×
118 Hint filmi izle, 2019 yılında yayınlan filmde bir genç kadının öldürülmesinin ardından sır ortaya çıkacak mı ? Filmi Türkçe Altyazılı izleyiniz. Siz Hint film severler için en iyi Bolywood filmlerini yayınlamaya devam ediyoruz. 2019 aksiyon batmış sahneleri ile dikkatleri üstüne çeken, 118 Hint Filmi konusunu sizlere anlatacağız. Sıra dışı bir şekilde öldürülen bir bayan arkasında geçen onca zamana karşısında katili veya durumun ne olduğu anlaşılmamıştır. Olayın incelemesinde bazı kritik yerlerinde olan bir gazeteci bir gün bir rüya görür ve rüyasında olanları oldukça düşünen genç gazeteci bu durumun gerçekten rüyadan ibaret mi yahut bir gerçek mi olduğunu düşünür ve artık bazı araştırmalar yapma zamanı gelmiştir. Sıra dışı konusu ile epeyce uyarı çeken 118 filmi izlemeye değerinde görünüyor.

2019 Hint yapımı 118 Filmi İmdb’den 6.6 oy alarak ne değin başarılı bir film olduğunu kesin etmiştir. 120 dakika süren filmin yönetmen koltuğunda herkesin yakından tanıyacağını umduğum, K.V. Guhan yer alıyor. Filmi sitemizden Türkçe altyazılı izleyebilirsiniz.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
118 İpucu 2019
21 izlenme
118 Hint filmi izle, 2019 yılında yayınlan filmde bir genç kadının öldürülmesinin ardından sır ortaya çıkacak mı ? Filmi Türkçe Altyazılı izleyiniz. Siz Hint film severler için en iyi Bolywood filmlerini yayınlamaya devam ediyoruz. 2019 aksiyon batmış sahneleri ile dikkatleri üstüne çeken, 118 Hint Filmi konusunu sizlere anlatacağız. Sıra dışı bir şekilde öldürülen bir bayan […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat