Lanet Takım – The Damned United 2009

Reklamı Geç
Kaynak 1
Hata Bildir ×
Leeds United takımının başına getirilen ve futbolcuların istemediği Clough’un hikayesini konu bölge Lanet Takım orijinal adıyla The Damned United 2009 senesinde gösterim yapmış yaşam öyküsü filmi olmuştur. 1974 yılında milli takım görevi için kulüpten ayrılan Don Revie’nın yerine Clough teknik adam olarak getirilmiştir. Lakin buradan tayin yapan futbolcular büyük zaferler kazandıran hocalarından sonra yeni antrenörleri ile uyumu yakalayamazlar. Onları keza lig keza UEFA şampiyonu yapan Revie’den sonra Clough’u bir türlü kabullenemezler.

The Damned United izle, daha önce giden futbol takımı Clough ile geçirdiği 6 maçın ardından sadece 4 puan toplayabilmiştir. Ekip fena gidişatı son 40 senenin en berbat lige başlayışı olunca dönemin rekor denilebilecek ücreti olan 98 bin pound karşılığında takımdan kovulur. Ama buradan tazminatlıyla gönderilmesinin ardından Nottingham Forest klubünün başına geçen teknik adam Clough 18 sene sürecek fantastik bir futbol kariyerine başlayacaktır. Onun için kabus gibi geçen 44 jurnal Leeds kariyerinde yaşadıklarını izleyeceğiniz Lanet Ekip filminin oyuncuları aralarında Colm Meaney, Henry Goodman ve David Roper yer alıyor. Tom Hooper’ın yönettiği filmde mantıksal bağ Peter Morgan ve David Peace’e aittir. The Damned United 2009 Türkçe Dublaj izleyecekler iyi bir biyografi seyri dileyeceğiz.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Lanet Takım – The Damned United 2009
13 izlenme
Leeds United takımının başına getirilen ve futbolcuların istemediği Clough’un hikayesini konu bölge Lanet Takım orijinal adıyla The Damned United 2009 senesinde gösterim yapmış yaşam öyküsü filmi olmuştur. 1974 yılında milli takım görevi için kulüpten ayrılan Don Revie’nın yerine Clough teknik adam olarak getirilmiştir. Lakin buradan tayin yapan futbolcular büyük zaferler kazandıran hocalarından sonra yeni antrenörleri […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat