Web Analytics

Rafadan Tayfa Corridor Adventure’ı indirin

Kaynak 1Kaynak 2
Hata Bildir ×

Rafadan Tayfa Dehliz Macerası Filmi Konusu

Rafadan Tayfa Dehliz macerası izle, özellikle çocuklar için sinemada yayınlanan 2018 yapımı filmi ister full hd izle istersen indir. Yeni filmleri peşine düşüp takip et. Animasyon filmleri başlıca insanların o kadar tercih etmediği türde filmlerdir. Bir animasyon filminin izlenebilmesi için çok iyi olması gerekmektedir. Bu oranı belirleyen faktörler de çoğunlukla alınan puan ya da izleyicilerin yorumları olmaktadır.

Rafadan Tayfa Dehliz Macerası filminde Rafadan Tayfa ekibinin hikayesini izlemekteyiz. Ekibin sorunu mahallelerindeki evlerin yıkılmasıdır. Sıradan bir inşaat şirketi mahallenin evlerini denetim eder. Mahalleli evlerinin yıkılacağını düşünerek panik içine girer. Bu yönde söylentiler tamamen kulaktan kulağa yayılmaya başlar. Bu şekilde ortaya meydana çıkan söylentiler sonucunda cümbür cemaat ayrıntılarıyla paniklemeye başlamıştır.

Bu olayda sakin kalabilen tek bir birey vardır. O da Kuşçu Baba’dır. Çünkü mahalle eskidir ve tarihi olduğunu düşünerek yıkılmayacağına inanır. Ama kimse ona inanmaz. Sadece Rafadan Tayfa inanır. Oysa Kuşçu Baba doğruyu söylemektedir. Yapılan incelemeler sonucunda dürüst söylediği anlaşılabilir. Eğer mahallenin aşağı bulunan denizi bulurlarsa, mahalleyi yıkılmaktan kurtarabileceklerdir. Mahalledeki evleri yıkılmaktan kurtaracaklar mı, filmi izleyince görülecektir.

Rafadan Tayfa Dehliz Macerası filminin türü animasyon ve maceradır. Film 26 Ekim 2018 yılında Türkiye’de vizyona girmiştir. Film 91 dakika uzunluğundadır. IMDb puanı 10 üzerinden 6,4 olan filmin, Google kullanıcıları göre ise beğenilme oranı %93’nesil. Beyazperde üzerinde yapılan yorumlara ve alkış sayılarına tarafından de 5 üzerinden 3,3 puan almıştır ve yapılan yorumlar iyidir.

Rafadan Tayfa Dehliz Macerası Filmi Oyuncuları

Yönetmenliğini İsmail Fidan’ın yaptığı, senaristi Ozan Civit, bestecileri Görkem Gürlevik, Ozan Çiçek, İsmail Fidan olan filmin dublaj oyuncularına yani orijinal seslerine baktığımızda;

· Hakan Coşar: 33 yaşında, sinema oyuncusu olarak çalışmaktadır.

· Sevimli Giobbi: 42 yaşında, sinema oyuncusu olarak çalışmaktadır.

· Levent Kol: 43 yaşında, sinema oyuncusu olarak çalışmaktadır.

· Yağmur Sergen: 41 yaşında, seslendirme sanatçısı ve sinema oyuncusu olarak çalışmaktadır.

· Nusret Çetinel: 68 yaşında, oyuncu ve seslendirme sanatçısı olarak çalışmaktadır.

· Emine Sergen Kazbek: seslendirme sanatçısı ve sinema oyuncusu olarak çalışmaktadır.

· Aysın Işımen: seslendirme sanatçısı ve sinema oyuncusu olarak çalışmaktadır.

Filmin yapımı ISF Film Prodüksiyon göre yapılmış, CGV Mars Dağıtım olarak Türk dağıtımcı tarafından dağıtılmıştır.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Rafadan Tayfa Corridor Adventure’ı indirin
15 izlenme
Rafadan Tayfa Dehliz Macerası Filmi Konusu Rafadan Tayfa Dehliz macerası izle, özellikle çocuklar için sinemada yayınlanan 2018 yapımı filmi ister full hd izle istersen indir. Yeni filmleri peşine düşüp takip et. Animasyon filmleri başlıca insanların o kadar tercih etmediği türde filmlerdir. Bir animasyon filminin izlenebilmesi için çok iyi olması gerekmektedir. Bu oranı belirleyen faktörler de […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat