Sadece Hayvanlar 2019 | Cenkflix

Reklamı Geç
Kaynak 1Kaynak 2
Hata Bildir ×
Only The Animals izle, 2019 Alman yapımı gerilim filminde, bir kış günü kar fırtınasında kaybolan kadını arayan polislerin konusunu 720p izleyin. Gerilim ve dram kategorisinde olan Only The Animals filminini konusu şu şekildedir. Oldukça varlıklı ve şirketi olan Guillaume Ducat’ın oldukça yolunda dışarı giden iyi bir evliliği vardır. Taki karısı Evelyne Ducat soğuk bir kış günü yoğun kar fırtınasında gece kaybolana değin. Arabası yol kenarında park halinde yer alan genç kadına dair polisler onca araştırmalarına rahmen hiç bir ip ucuna rastlayamazlar. Bu koşul karşı epeyce şüphelenen polis ekibi her ne kadar sorguya girenlerden tereddüd duymasa da bu işin peşini bırakmayacaklardır.

2019 Alman yapımı olan ve İmdb’den 7.0 puan alan Only The Animals Filmi gerilim doymuş sahneleri ile uyarı çekiyor. Dominik Moll yönetmenliğindeki filmi izlemenizi öneririm. Full iyi seyirler diler.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Sadece Hayvanlar 2019 | Cenkflix
22 izlenme
Only The Animals izle, 2019 Alman yapımı gerilim filminde, bir kış günü kar fırtınasında kaybolan kadını arayan polislerin konusunu 720p izleyin. Gerilim ve dram kategorisinde olan Only The Animals filminini konusu şu şekildedir. Oldukça varlıklı ve şirketi olan Guillaume Ducat’ın oldukça yolunda dışarı giden iyi bir evliliği vardır. Taki karısı Evelyne Ducat soğuk bir kış […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat