Yenilmez – Invictus 2009

Reklamı Geç
Kaynak 1
Hata Bildir ×
Yenilmez orijinal adıyla Invictus filmi 26 Şubat 2010 tarihinde ülkemizde vizyona girmiştir. Invictus filminin yönetmen koltuğunda Clint Eastwood oturmaktadır. Filmin senaristliğini ise Anthony Peckham ve John Carlin üstlenmiştir.

Yenilzmez filminin başrollerini Yedi, Milyonluk Bebek, Bayan Daisy ve Şoförü ve Kod Adı: Angel filmlerinden tanıdığımız Morgan Freeman, Can Dostum, Küçülen hayatlar, Çin Seddi ve Hazine Avcıları filmlerinden tanıdığımız ünlü oyuncu Matt Damon, Kanlı Elmas, Ruanda Oteli ve Savaş tanrısı filmlerinden tanıdığımız Tony Kgoroge, Kimim Ben?, Jerusalema ve A Million Colours filmlerinden tanıdığımız Patrick Mofokeng, Yasaklanmış Alan 9, Racing Stripes ve Stander filmlerinden tanıdığımız Matt Stern, Justice League: Adalet Birliği, 00:30 – Zero Dark Thirty ve Banka işi filmlerinden tanıdığımız Julian Lewis Jones, Brighton, Fractured, Brotherhood ve Kapalı Devre filmlerinden tanıdığımız Adjoa Andoh, Knysna, Poena is Koning ve Bakgat filmlerinden tanıdığımız Marguerite Wheatley ve Sarafina, Faith’s Corner, Cry of Love ve Free State filmlerinden tanıdığımız Leleti Khumalo paylaşmaktadır.

Filmde Nelson Mandela karakterine Morgan Freeman, Francois Pienaar karakterine Matt Damon, Jason Tshabalala karakterine Tony Kgoroge, Linga Moonsamy karakterine Patrick Mofokeng, Hendrick Booyens karakterine Matt Stern, Etienne Feyder karakterine Julian Lewis Jones, Brenda Mazibuko karakterine Adjoa Andoh, Nerine karakterine Marguerite Wheatley ve Nerine karakterine Leleti Khumalo hayat vermiştir.

Nelson Mandela hapisten çıktıktan 4 sene sonra Güney Afrika’nın birincil siyah Cumhurbaşkanı seçilmiştir. Mandela başkanlığı sırasında fakirlik, kabahat ve ırkçılık da dahil almak üzere büyük zorluklarla karşı karşıyadır. Ülkenin kendi takımı ve İngiltere arasındaki bir ragbi maçında, Mandela stadyumdaki bazı siyahilerin İngiltere’yi tuttutuğunu gözlemler. Mandela, Springboks ragbi ekip kaptanı olan François Pienaar tanıştıktan sonra ülkesindeki ırkçılığa karşısında savaşmak ve birlik beraberliği temin etmek için François Pienaar ile iş birliği yapar.

Yaşam Öyküsü, dram ve tarih türü film severlerin beğeneceği Yenilmez filmini mutlaka izleyiniz. Invictus 2009 Full 1080p HD izleyenlere güzel yaşam öyküsü yapımı diliyoruz.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Yenilmez – Invictus 2009
11 izlenme
Yenilmez orijinal adıyla Invictus filmi 26 Şubat 2010 tarihinde ülkemizde vizyona girmiştir. Invictus filminin yönetmen koltuğunda Clint Eastwood oturmaktadır. Filmin senaristliğini ise Anthony Peckham ve John Carlin üstlenmiştir. Yenilzmez filminin başrollerini Yedi, Milyonluk Bebek, Bayan Daisy ve Şoförü ve Kod Adı: Angel filmlerinden tanıdığımız Morgan Freeman, Can Dostum, Küçülen hayatlar, Çin Seddi ve Hazine Avcıları […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat