Hepsi Gerçek – All Is True 2018

Kaynak 1
Hata Bildir ×
Shakespeare’in son dönem yaşam hikayesinin anlatıldığı biyografik tarih filmi All is True 2018 yapımı bir filmdir. 6.2 IMDB puanına sahip olan All is True, Türkçe adıyla Tümü Gerçek filmi Kenneth Branagh yönetmenliğiyle ve başrolüyle karşımıza çıkan bir film.

Hem aktörlük, ayrıca senaristlik, keza yönetmenlik keza de prodüktörlük yapan bir isim olan Kenneth Branagh tarihi filmler ilk kez olmak üzere böylece fazla bilinen filmde rol almasının yanı sıra, 8 ayrı filmin de beyazperde senaryolarını hazırladı.

All is True filminin başrolünde Kenneth Branagh tarihin en büyük yazarlarından William Shakespeare rolüne hayat verirken, Anne Shakespeare rolünde Judi Dench’i ve Southamptonlı Earl rolünde akademi ödülü adaylığı bulunan usta oyuncu Ian McKellen’ı izliyoruz. All is True filminin konusu ise William Shakespeare’in kendi hikayesi. Her Zaman başkalarını yazıp anlatan Shakespeare 1613’te emekli oldu ama anlatacağı son bir hikaye daha var.

Birleşik Krallık’ta çekilen bu tarihi biyografi filmi All is True Türkçe Dublaj Kesintisiz izleyicilerine tarih batmış seyirler dileriz.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Hepsi Gerçek – All Is True 2018
11 izlenme
Shakespeare’in son dönem yaşam hikayesinin anlatıldığı biyografik tarih filmi All is True 2018 yapımı bir filmdir. 6.2 IMDB puanına sahip olan All is True, Türkçe adıyla Tümü Gerçek filmi Kenneth Branagh yönetmenliğiyle ve başrolüyle karşımıza çıkan bir film. Hem aktörlük, ayrıca senaristlik, keza yönetmenlik keza de prodüktörlük yapan bir isim olan Kenneth Branagh tarihi filmler […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat