Kelly Çetesi’nin Gerçek Hikayesi 2019

Reklamı Geç
Hata Bildir ×
Fena bir baba ile adaletsizlik ile hapise gönderilen bir ailenin çoğunun başlattığı savaşı anlatan Kelly Çetesi’nin Gerçek Hikayesi orijinal ismiyle True History of the Kelly Gang 2019’da gösterime giren suç ve yaşam öyküsü filmleri arasına girdi. Kolonileşmiş ve o kadar iyi olmayan topraklarda hayatını sürdüren Ned Kelly’inin anarşi yanlısı ayaklanmasını izleyeceksiniz. Sons of Sieve ismini içeren İrlanda kökenli bir grubun ülkeye geldiğini öğrenen Ned Kelly harekete geçer.

Kelly Çetesi’nin Hakiki Hikayesi izle, buraya gelen bu grubun esas amacı İrlanda’da zorlama uygulayan insanları öldürmektir. Peter Carey’nin yazmış olduğu romandan günümüze uyarlanan film Avustralyalı Ned’in 1870’li senelerde çetesiyle birlikte yetkililerden kaçısınıda anlatıyor. Babası Harry Power’dan cefa görmüş olan bu adam ülkenin görüp görebileceği en büyük anarişt ayaklanmanın başlamasına sebep olacaktır. Justin Kurzel’in yönettiği Kelly Çetesi’nin Gerçek Hikayesi’nin senaryosunu Shaun Grant ele aldı. George MacKay, Essie Davis ve Nicholas Hoult gibi isimlerin yer aldığı True History of the Kelly Gang’i altyazılı izleyeceksiniz. Kelly Çetesi’nin Reel Hikayesi 2019 Altyazılı HD izleyeceklere hoş bir suç seyri dileriz.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Kelly Çetesi’nin Gerçek Hikayesi 2019
25 izlenme
Fena bir baba ile adaletsizlik ile hapise gönderilen bir ailenin çoğunun başlattığı savaşı anlatan Kelly Çetesi’nin Gerçek Hikayesi orijinal ismiyle True History of the Kelly Gang 2019’da gösterime giren suç ve yaşam öyküsü filmleri arasına girdi. Kolonileşmiş ve o kadar iyi olmayan topraklarda hayatını sürdüren Ned Kelly’inin anarşi yanlısı ayaklanmasını izleyeceksiniz. Sons of Sieve ismini […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat