Bulutlar 2020

Kaynak 1Kaynak 2
Hata Bildir ×
Clouds izle, 2020 yapımı drama filminde, genç bir müzisyenin ani gelen hastalığını konu alan filmi full hd kalitede izleyebilirsiniz. Bir fazla insan tarafından merakla beklenen Clouds filmi sonunda geldi Film konusu ise şu şekilde; hayata sımsıkı sarılmayı haberdar olan kendi halinde Zach Sobiech, müzik ile uğraşan bir gençtdir. amansız gelen bir hastalığın pencesine düşen genç, doktorların koyduğu teşhis ile kemik kanseri olduğunu öğrenir. Bunu öğrenen genç adamakıllı yıkılır. Hayalleri olan genç yaşadığı hastalık şokundan bir süre daha sonra kendisini toparlar ve kısa kalan ömrünün kalanında, çok istediği müzik ile tanınmak fenomen olmak hayalini peşinden gider.

Dramayı bizlere epeyce iyi hissetdiren değerli Clouds filminde sağlığımızın ne dek değerli olduğunu göreceksiniz. 2020 ABd yapımı filmin yönetmen koltuğunda, Justin Baldoni otururken bu başarılı film IMDB’den de epeyce (7.5) başarılı bir puan almıştır.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Bulutlar 2020
15 izlenme
Clouds izle, 2020 yapımı drama filminde, genç bir müzisyenin ani gelen hastalığını konu alan filmi full hd kalitede izleyebilirsiniz. Bir fazla insan tarafından merakla beklenen Clouds filmi sonunda geldi Film konusu ise şu şekilde; hayata sımsıkı sarılmayı haberdar olan kendi halinde Zach Sobiech, müzik ile uğraşan bir gençtdir. amansız gelen bir hastalığın pencesine düşen genç, […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat