Hırsızlar – İstilacılar 2019

Reklamı Geç
Kaynak 1
Hata Bildir ×
Sevdiği kişiyle yollarının tekrar kesişmesi sonrasına acayip olayların yaşanmasını anlatmakta olan İstilacılar filmi yabancı ismiyle Snatchers 2019’da gösterim yapmış bir nefret edilen şey ve komedi yapımıdır. Sara isimli genç kız sürekli olarak insanlara aleyhinde bir statü takıntısı içerisine girmiştir. İlk defa beraber olduğu bir genç ile sabah uyandığında 9 aylık gebe olduğunu öğrenmesinin şokuyla yataktan kalmıştır. Bir zaman sonradan aslında ilk sevgili olduğu kişinin tanıdığı insan olmadığını anlayacaktır. Aslında bir ufo ile birlikte olmuştur.

İstilacılar izle, sabak uyandığında kendini hamileliğin son evrelerine gelmiş olarak bulan Sara bu durumu anlamaya çalışmaktadır. Bir gece içerisinde işlerin nasıl bu duruma gelmiş olabileceğiyle ilgili ayrı insanlarla temas kurmaya başlar. Araştırmaları sonrasında sevgilisi olan kişinin gitmiş olduğu yaz tatilinden şehire geldiğinde aslında yalnız olmadığını gerisinde öbür varlıkları getirdiğini öğrenir. İş işten geçmiştir ve Sara artık harekete dinmek zorundadır. Stephen Cedars ve Benji Kleiman’ın yönetmen koltuğunda bulunduğu Snatchers filminin süreklilik tarafına Scott Yacyshyn el atmıştır. Mary Nepi, Gabrielle Elyse ve J.J. Nolan’nın oyunculuğunu seyredeceğiniz İstilacıları türkçe dublaj izleyebilirsiniz. İstilacılar 2019 Türkçe Dublaj 1080p izleyecek herkese hoş seyirler dileriz.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Hırsızlar – İstilacılar 2019
Sevdiği kişiyle yollarının tekrar kesişmesi sonrasına acayip olayların yaşanmasını anlatmakta olan İstilacılar filmi yabancı ismiyle Snatchers 2019’da gösterim yapmış bir nefret edilen şey ve komedi yapımıdır. Sara isimli genç kız sürekli olarak insanlara aleyhinde bir statü takıntısı içerisine girmiştir. İlk defa beraber olduğu bir genç ile sabah uyandığında 9 aylık gebe olduğunu öğrenmesinin şokuyla yataktan […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat