Ferdinand

Kaynak 1
Hata Bildir ×
Ferdinand izle, oldukça sevimli olan bir boğanın iyiliklerle dolu hayatına şahitlik ediyoruz. 2017 animasyon filmini Türkçe dublaj full hd izleyiniz. Ailecek canlandırma filmi hepimizin hakkı. 2017 ABD yapımı Ferdinand filmi de tamamen sizin aradığınız türde ailecek izlenecek bir film. Ferdinand adı bahşedilen bir boğanın yaşam hikayesinin kaleme alındığı canlandırma filminde, Ferdinand adındaki boğa bütün sınırları teperek diğer arkadaşları gibi Arena da elde etmek yerine tarlada çalışmayı çiçek toplamayı seçer. Her ne dek sevecan doğa canlısı iyi bir boğa olsada dış görüntüsü nedeni ile bunu insanlara ne yapsa da hissetdiremez. Şansı da yaver gitmeyen bu şirin boğa ormanda tehlike saçan bir canavar ile karşılaşır ve onların eline geçer .

Kurtulmak için elinden geleni yapan Ferdinand’ın başkalarının da yardımına ihtiyacı olacaktır. 2017 de beyaz perdeye Carlos Saldanha göre uyarlanan animasyon filmi Ferdinand Filmi İMDB den 6.7 gibi güzel bir puan almıştır.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Ferdinand
15 izlenme
Ferdinand izle, oldukça sevimli olan bir boğanın iyiliklerle dolu hayatına şahitlik ediyoruz. 2017 animasyon filmini Türkçe dublaj full hd izleyiniz. Ailecek canlandırma filmi hepimizin hakkı. 2017 ABD yapımı Ferdinand filmi de tamamen sizin aradığınız türde ailecek izlenecek bir film. Ferdinand adı bahşedilen bir boğanın yaşam hikayesinin kaleme alındığı canlandırma filminde, Ferdinand adındaki boğa bütün sınırları […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat