Pokemon Dedektif Pikachu , 2019

Reklamı Geç
Kaynak 1
Hata Bildir ×
İşinde artist olan bir dedektifin kaybolması ve oğlunun onu aramasıyla başlayan macerayı konu alan Pokemon Dedektif Pikachu animasyon filmi 2019 yılında vizyona antre yapıyor. Pikaçu karakteri yıllardır bir çok insanın en sevdiği pokemon haline gelmiştir. Yepyeni hali ve zamana uygun bir versiyonuyla Pokemon filmini izleyeceksiniz. Harry Goodman isimli babanın garip bir şekilde kimsenin bilgisi olmadan kaybolması oğlu Tim’i arayış içerisine sokar. Babasının başına neyin geldiğini öğrenmek için yola koyulan genç adama Dedektif Pikachu asistan olacaktır.

Orijinal ismi Pokémon Detective Pikachu olarak vizyona antre yapacak filmin hikayesine devam edelim. Pikachu gülünç olduğu kadar da çok sevimli birisidir. Babasını arama serüveni sırasında Tim ile ne değin iyi anlayabiliyor olduklarını keşfedeceklerdir. Gizemli kayboluşun arkasında yatan sırlarla batmış bu yolculukta Pikachu ve Tim birbirlerinin en sıkı dostu olmaya yolunda ilerleyecekler. Ryme Şehri isimli büyük kasaba keza millet keza de pokemonların birbirleriyle sorunsuz olarak yaşam sürdürebildikleri bir yerdir. Burada ellerine geçen minik ipuçlarını arayışa geçen ikili birbirinden farklı ve acayip Pokémonlarla karşılaşacaklardır. Oysa bu peşine düşüp takip esnasında insanlarla olan mutlu yaşamı bozup tüm evrenin geleceğini tehlikeye atan bir planın varlığını keşfedeceklerdir.

Pikachu’nun seslendirmesini ise son dönemlerde Deadpool ile büyük bir çıkış yakalayan Ryan Reynolds yapmaktadır. Filmin yönetmen sandalyesi Rob Letterman’a itimat edilmiş. dublör olarak ise Kathryn Newton ve Ken Watanabe’ı görmekteyiz. Pokémon Dedektif Pikachu filmini yakında sitemizden türkçe dublaj ya da altyazılı seçeneğiyle izleyebileceksiniz. Pokemon Dedektif Pikachu izleyicilerine hoş bir canlandırma ve aksiyon film seyri dilemekteyiz.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Pokemon Dedektif Pikachu , 2019
12 izlenme
İşinde artist olan bir dedektifin kaybolması ve oğlunun onu aramasıyla başlayan macerayı konu alan Pokemon Dedektif Pikachu animasyon filmi 2019 yılında vizyona antre yapıyor. Pikaçu karakteri yıllardır bir çok insanın en sevdiği pokemon haline gelmiştir. Yepyeni hali ve zamana uygun bir versiyonuyla Pokemon filmini izleyeceksiniz. Harry Goodman isimli babanın garip bir şekilde kimsenin bilgisi olmadan […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat