Zararlı: Kötünün Metresi – Malefiz 2

Kaynak 1
Hata Bildir ×
Malefiz 2 2019 filmi, Maleficent: Mistress of Evil orijinal ismiyle yayınlanan, Angelina Jolie’nin kötü kalpli kraliçe Maleficent olarak karşımıza çıktığı bir şahane – aile filmi.

Bildiğiniz gibi, Malefiz 2 filmi 2014 yılında vizyona giren Malefiz filminin devamı özelliğinde. İlk filmden öbür olarak Malefiz 2 filminin yönetmen koltuğunda oturan ad Karayip Korsanları 2017 filminin yönetmenliğini de yapmış olan Norveçli yönetmen Joachim Rønning iken, filmin senaristliği ise bambaşka destekler olsa da benzer ellere, yani Linda Woolverton’a emanet edilmiş.

Malefiz 2 filminin başrolleri olarak yine Malefiz’deki gibi Maleficent olarak Angelina Jolie’yi ve vaftiz kızı güzeller güzeli Aurora rolünde ise Elle Fanning’i görüyoruz. Buna ilave olarak ise, Kraliçe Ingrith karakterine hayat veren yılların duayeni Michelle Preiffer’ı izlerken, Prens Philip rolünde ise Harris Dickinson ismini izliyoruz. Malefiz 2 filminin prodüktörleri arasında ise filmin başrolünden bildiğimiz için şaşırtmayan Angelina Jolie bulunuyor.

Malefiz 2 filminin konusuna tarafından ilk filmde Malefiz ile Aurora arasındaki bağın güçlenişini izledikten daha sonra bu filmde ikisinin arasındaki bağın sınandığını görüyoruz. Aurora, Prens Philip’ten evlenme teklifi aldıktan sonra Aurora’nın herhangi bir zarar görmesini istemeyen ve Aurora’yı kimseyle paylaşmak istemeyen Malefiz, Prensin annesi Kraliçe Ingrith ile Aurora’nın sevgisi için savaşmaya başlar. Ingrith, Aurora’yı kendi kızıymışçasına seveceğini söyledikten daha sonra Malefiz yoğun duygularıyla birlikte ortalığı kaosa çevirir ve karanlık yönünü açığa çıkarır. Malefiz, sihirsel yaratıkların dünyasıyla insanların dünyasını huzurlu bir şekilde birleştirecek bu evliliğe aşkın her zaman iyi bitmeyeceğini söyleyerek bir dur demiştir. Sözünde haklılık payı olup olmadığını ise Malefiz 2 filmini izlerken daha iyi göreceğiz.

Malefiz 2 Türkçe Altyazılı HD izleyicilerine harikulade görsel efektlerle ve maceralarla dolu bu harika peri masalının beyazperde yansımasını izlemelerini nasihat ederiz.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Zararlı: Kötünün Metresi – Malefiz 2
12 izlenme
Malefiz 2 2019 filmi, Maleficent: Mistress of Evil orijinal ismiyle yayınlanan, Angelina Jolie’nin kötü kalpli kraliçe Maleficent olarak karşımıza çıktığı bir şahane – aile filmi. Bildiğiniz gibi, Malefiz 2 filmi 2014 yılında vizyona giren Malefiz filminin devamı özelliğinde. İlk filmden öbür olarak Malefiz 2 filminin yönetmen koltuğunda oturan ad Karayip Korsanları 2017 filminin yönetmenliğini de […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat