Buz Devri 1

Reklamı Geç
Kaynak 1
Hata Bildir ×
Buz Devri film serisinin ilk filmi 2002 yılında ülkemizde vizyona girmiştir. Ice Age filminin yönetmen koltuğunda Chris Wedge oturmaktadır. Filmin asistan yönetmenliğini Carlos Saldanha, senaristliğini ise Michael J. Wilson üstlenmiştir.

Animasyon türünde olan Buz Devri filminde Manfred karakterine Ray Romano, Sid karakterine John Leguizamo, Diego karakterine Denis Leary, Soto karakterine Goran Visnjic, Zeke karakterine Jack Black, Carl karakterine Cedric the Entertainer ve Oscar karakterine Diedrich Bader sesleriyle yaşam vermiştir.

Uzun uzun yıllar önce dünyada buzul çağ hüküm sürmeye başlamış bunun üstüne tüm hayvanlar hayatta kalmak için güneye dürüst göç etmeye başlarlar. Sid iki gergedanla başını belaya sokar ve gergedanlardan kaçarken Manfred ile karşılaşır. Manfred isteksizce de olsa Sid’in hayatını kurtarmıştır. Bu ikili bir bebek bulur ve insan ırkı geçidi geçmeden bebeği insanlara ulaştırmak için yola koyulur. Fakat bu meslek bu kadar basit değildir. Bebeğin ardından kaplan sürüsü de bulunmaktadır. Manfred’den korkan kaplanlar bebeği fethetmek için plan yaparlar. Kaplanlardan Diego, Manfred ve Sid’in arkadaşı gibi davranarak onlara takviye etmeye başlar. Bu tehlikeli serüven sırasında iyice yakınlaşan dostları sürpriz gelişmeler beklemektedir.

Canlandırma, macera ve komedi türü severlerin beğeneceğini düşündüğümüz gösteri batmış Buz Devri’ni mutlaka izleyiniz. Buz Devri 1 Türkçe Dublaj 1080p izleyicilerine hoş bir canlandırma seyri dileriz.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Buz Devri 1
13 izlenme
Buz Devri film serisinin ilk filmi 2002 yılında ülkemizde vizyona girmiştir. Ice Age filminin yönetmen koltuğunda Chris Wedge oturmaktadır. Filmin asistan yönetmenliğini Carlos Saldanha, senaristliğini ise Michael J. Wilson üstlenmiştir. Animasyon türünde olan Buz Devri filminde Manfred karakterine Ray Romano, Sid karakterine John Leguizamo, Diego karakterine Denis Leary, Soto karakterine Goran Visnjic, Zeke karakterine Jack […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat