Bir Çılgının İçinde 2008

Reklamı Geç
Kaynak 1Kaynak 2
Hata Bildir ×
Uzaylıların dünyaya gelme kararında kullandıkları aracın yol açtığı komedi batmış macerayı anlatan Bir Çılgının İçinde filmi Meet Dave ismiyle 2008’de Eddie Murphy’nin başrol aldığı üretim oldu. küçük uzaylıların yeryüze geldikleri garip bir araç büyük durum yaratacaktır. Çünkü gelen uzay aracı bu geminin komutanı olan Dave’in binlerce kat daha büyük bir görünümündedir. Liberty Adasına iniş yapan bu heybetli insan formundaki gemi ile ırk karşısında karşıya gelmiştir. Doğrusu geliş amaçları bütün okyanusları yok edecek olan bir tuzlu küresini aramalarıdır. Yani iyi niyetli ve gezegeni kurtarmak için yardımsever bir arayıl içerisindedirler.

Bir Çılgının İçinde izle, gelen uzaylı mürettebatın küreyi kurtarıp görevi tamamlaması için 48 saat süreleri bulunmaktadır. Atlantik okyanusuna atacakları bu küre bütün dünyayı kurtaracaktır. Fakat mürettebat iki gün baştan başa New York’ta şamata ve kaosun içinde koşturacaktır. Gemi tam bir insan boyutundadır ve içinde ufak ufo çalışanlar bulunmaktadır. Durumu kurtarabilmek için gemiyi insan gibi hareket ettirmeleri ve kimseye bu durumu çaktırmamaları gerekiyor. Komedi yüklü bu filmde maceraya koşan ekibiyle gezegeni kurtarabilmek için eğlenceli işlere gireceklerdir. Brian Robbins’in yönettiği Bir Çılgının İçinde filmini Rob Greenberg ve Bill Corbett kaleme aldı. Eddie Murphy, Elizabeth Banks ve Gabrielle Union’ın oynadığı Meet Dave’i 1080p izleyebilirsiniz. Bir Çılgının İçinde 2008 Full Türkçe Dublaj izleyeceklere neşeli komedi seyri dilemekteyiz.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Bir Çılgının İçinde 2008
17 izlenme
Uzaylıların dünyaya gelme kararında kullandıkları aracın yol açtığı komedi batmış macerayı anlatan Bir Çılgının İçinde filmi Meet Dave ismiyle 2008’de Eddie Murphy’nin başrol aldığı üretim oldu. küçük uzaylıların yeryüze geldikleri garip bir araç büyük durum yaratacaktır. Çünkü gelen uzay aracı bu geminin komutanı olan Dave’in binlerce kat daha büyük bir görünümündedir. Liberty Adasına iniş yapan […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat