Web Analytics

Buz Devri 2

Kaynak 1
Hata Bildir ×
Ice Age serisinin ikinci filmi olan İce Age The Meltdown 2006 yılında Buz Devri 2 Erime Başlıyor ismiyle vizyona girmiştir. Ice Age The Meltdown filminin yönetmen koltuğunda ilk filmin muavin yönetmenliğini üstlenen Carlos Saldanha oturmaktadır. Filmin senaristliğini ise Peter Gaulke, Gerry Swallow ve Jim Hecht üstlenmiştir.

Buz Devri Erime Başlıyor filminde Manny karakterine Cümbür Cemaat Raymond’ı Sever filminden tanıdığımız Ray Romano, Sid karakterine Romeo ve Juliet filminden tanıdığımız John Leguizamo, Diego karakterine İnanılmaz Örümcek adam filminden tanıdığımız Denis Leary, Crash karakterine Seann William Scott, Eddie karakterine Josh Peck, Ellie karakterine Queen Latifah ve Fast Tony karakterine Jay Leno sesleriyle hayat vermiştir.

Buz Devri Erime Başlıyor filminde bu defa küresel ısınma nedeniyle bütün buzullar erimeye başlamaktadır. Buzulların erimeye başladığını fark eden harikulade üçlü Manny, Sid ve Diego tüm hayvanları daha yüksek bir yere seyahat etmeleri konusunda uyarırlar. Bu seyahat esnasında Manny, Sid ve Diego yeni arkadaşlar edinir. Bu arkadaşlardan biri de kendini keseli sıçan zanneden ama aslında bir mamut olan Ellie’dir. Yıllarca kendini türünün tek örneği sanan Manny, Ellie ile tanışınca dünyada kalan son mamut olmadığını anlar. Sonunda gerçekle yüzleşen Ellie ve yeni arkadaşları, harikulade üçlüye katılarak beraber maceraya atılırlar.

Canlandırma türü severlerin beğeneceğini düşündüğümüz bu eğlenceli ve gülünç Ice Age The Meltdown’ ı mutlaka izleyiniz. Buz Devri 2 Türkçe Dublaj HD izleyicilerine neşeli bir canlandırma serisi seyri diliyoruz.

Film Bilgileri
3 ay önce eklendi
Buz Devri 2
11 izlenme
Ice Age serisinin ikinci filmi olan İce Age The Meltdown 2006 yılında Buz Devri 2 Erime Başlıyor ismiyle vizyona girmiştir. Ice Age The Meltdown filminin yönetmen koltuğunda ilk filmin muavin yönetmenliğini üstlenen Carlos Saldanha oturmaktadır. Filmin senaristliğini ise Peter Gaulke, Gerry Swallow ve Jim Hecht üstlenmiştir. Buz Devri Erime Başlıyor filminde Manny karakterine Cümbür Cemaat […]
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Film Robotu
Yıllara Göre Filmler
Son Yorumlar
Reklamı Kapat